Športové hodinky s GPS – Polar RCX5

RCX5 sú jedným z posledných modelov športových hodiniek od spoločnosti Polar. Športtester s monochromatickým displejom, informuje o srdcovej frekvencii a spolu s GPS modulom, ktorý sa umiestňuje na ruku, presne viete, ako a kde trénujete.


Športové hodinky RCX5 môžete spojiť s ďalšími zariadeniami vhodnými predovšetkým pre bežcov a cyklistov ( merač krokov alebo kadencie)

Zase si zaplávate: S príchodom digitálnych meračov tepu užívatelia zistili, že pokrok môže mať aj tienisté stránky. Digitálny prenos sa totiž vo vode nešíri a tak sa meranie tepu pri plávaní stalo problémom. A práve RCX5 priniesol geniálny Hybridný vysielač, ktorý na súši poskytuje výhody digitálneho prenosu a vo vode beží na klasické analógové frekvencie.


Nielen pre Triatlon: Nový koncept je unikátny zjednodušením voľby aktivity, ktorú chcete robiť. Túto vlastnosť ocenia nielen triatlonisti, ale všetci, ktorí chcú mať pestré zloženie svojich tréningov a pretekov.

Polar GPS senzor G5: Extrémne malý a ultraľahký GPS senzor G5 zaisťuje presné meranie rýchlosti a vzdialenosti pre vonkajšie športy a ďalšie outdoorové aktivity. Môžete ho pohodlne nosiť napríklad vo vrecku ramenného popruhu a kedykoľvek ľahko dobíjať cez USB. Po tréningu si prezrite svoju trasu na mape v PC cez kompatibilný software alebo pomocou webovej služby polarpersonaltrainer.com.

Ľahký (34 g) a malý (39x64x12 mm)
Meria rýchlosť / tempo a vzdialenosť
Ukladá presné GPS súradnice
Ľahko sa nosí vo vrecku lehoučkého ramenného popruhu (26 g)
Nabíjateľná batéria (výdrž 20 hodín) dobíjaná cez USB
Súčasťou balenia je ramenný popruh aj dobíjací kábel

Jednotlivé senzory so zaujímavým dizajnom majú vlastnú batériu, takže „nesajú šťavu“ z vašich hodiniek. Vždy sa však uistite, že máte zariadenie, ktoré chcete práve používať nabité. Polar RCX5 sú v predaji za 450 dolárov

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × five =