Navigácia Be-On-Road

Zmeňte svoj mobilný telefón s operačným systémom Android na profesionálnu GPS navigáciu be-on-road s online informáciami o dopravnej situácii. Budete vedieť čo Vás čaká na trase, kedy dôjdete do cieľa a vyhnete sa dopravným zápcham.

Be-on-road novo umožňuje užívateľovi využívať dáta o plynulosti cestnej premávky generovaná systémom plávajúcich vozidiel (FCD – floating car data) s ďalšími atribútmi dopravných informácií o nehodách, obmedzeniach a ďalších predvídateľných či nepredvídateľných informácií, udávajúcich príčinu zhoršenej plynulosti dopravy.

Tieto dáta sú do be-on-road distribuovaná pomocou GPRS prenosu. Užívateľ má možnosť definovať frekvenciu poskytovania týchto dát od on-line prevádzky čo 2 minúty až po interval 30 minút. Be-on-road architektúra bola koncipovaná tak, aby minimalizovala veľkosť toku dát cez GPRS a tak pri bežnom dennom používaní be-on-road sa prenesené dáta za mesiac pohybujem od 1MB do 2MB v prípade využitia profesionálnymi vodičmi.

Be-on-road zobrazuje škálu 3 úrovni dopravnej záťaže, vypočítava oneskorenie na trase či vykonáva automatické hľadanie inej trasy v prípade úrovne dopravnej záťaže definované červenou farbou. Be-on-road v rámci uvedenia verzie s online dopravnými informáciami ponúka špeciálnu verziu navigácie pre Česko a Slovensko  a to vrátane online dopravných informácií na 1 rok ZADARMO. Be-on-road navigáciu si možno stiahnuť na vyskúšanie na Android Marketu alebo priamo na stránkach www.beonroad.cz, kde ju možno tiež zakúpiť.

zdroj: http://eulog.sk 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × 3 =