Garmin fitness aplikácia – Garmin Fit

Spoločnosť Garmin prichádza s novou aplikáciou, ktorá vám umožní sledovať ukazovatele, ako rýchlosť, tempo, vzdialenosť, čas a spotrebované kalórie. Po pripojení Garmin príslušenstva, viete sledovať vašu srdcovú frekvenciu alebo kadenciu. Garmin Fit dokáže automaticky zaznamenávať a odosielať vaše tréningy do systému Garmin Connect, čím šetrí váš čas.

Ďalšou novinkou je  ANT + adaptér umožňujúci spojiť Garmin ANT + príslušenstvo s  vašim iPhonom. Vďaka tomu môžete používať  fitness doplnky s rovnakým prístrojom, ktorý prehráva hudbu , umožňuje volanie a automaticky sharuje a analyzuje tréningy.

Garmin Fit poskytne dôležité informácie k tréningu, ak  ste napríklad na služobnej ceste, alebo ste zabudli nabiť vaše fitnes hodinky.  Hudbu dokážete ovládať priamo z aplikácie a počas tréningu môžete  prijímať hovory a textové správy bez prerušenia Garmin Fit .

Po skončení cvičenia zadáte názvov aktivity  a prípadne krátku poznámku o tom, ako sa cvičilo alebo aké bolo počasie. Dáta budú automaticky zaslané na Váš účet v stále sa rozširujúcom spoločenstve  Garmin Connect  (http://connect.garmin.com).

Čítaj viac :  http://garmin.blogs.com/my_weblog/2011/10/garmin-fit-app-and-ant-adapter-keep-you-connected-and-on-the-move.html  .

Aplikácia Garmin Fit pre iPhone alebo Android

Zdroj: http://blog.garmin.com 

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × 3 =