Užitočné informácie založené na kategorizácií POI bodov – City Guide

City Guide je vynikajúca aplikácia, ktorá Vám pomôže nájsť tie najužitočnejšie turistické informácie založené na kategorizácií POI bodov. Hľadáte vhodnú reštauráciu podľa vašich chutí ? Chcete ísť do lacnej reštaurácie, alebo skôr hľadáte niečo luxusnejšie ? Je to len na Vás. Jednoducho spustite City Guide a vyberte si to najlepšie miesto podľa vašich priorít.

Dostali ste sa do situácie, že potrebujete urýchlene nájsť vhodné ubytovanie, ale nechcete prekročiť Váš rozpočet ? City Guide Vám pomôže pri výbere ubytovania ako podľa cenovej kategórie (lacné ubytovanie, stredne drahé ubytovanie, luxusné ubytovanie), tak aj podľa typu ubytovania (kategorizácia podľa počtu hviezdičiek). Nachádzate sa na mieste, kde budete možno posledný krát v živote a chcete si toto mesto vychutnať plnými dúžkami ? Spustite City Guide a nájdite najbližšie turistické atrakcie a vyberte si tú správnu pre Vás, podľa poskytnutých informácií.

Aplikácia obsahuje kategorizované POI body siedmich hlavných miest v Európe. City Guide Vám umožní nájsť všetky potrebné miesta len podľa vašich priorít a predstáv. Hľadáte možnosti ubytovania, vhodné miesto na stravovanie, kultúrne miesta, alebo Váš záujem skôr smeruje k turistickým atrakciám ?

City Guide ponúka sú nasledovné možnosti :

» ubytovanie rozdelené podľa cenovej kategórie(lacné ubytovanie, stredne drahé ubytovanie, luxusné ubytovanie) ako aj podľa počtu hviezdičiek (trojhviezdičkové, štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely, penzióny, ubytovne, hostely…)
» reštaurácie rozdelené podľa typu kuchýň (národná kuchyňa, medzinárodná, francúzska, talianska,
fastfood …) ako aj podľa ceny (lacné, stredne drahé a luxusné jedlo)
» vyhľadávanie najnavštevovanejších turistických atrakcií
» vyhľadávanie všetkých bodov podľa centrálnej polohy v každom meste (centrum)
» vyhľadávanie barov, kaviarní a nočných klubov s informáciami a obrázkami, ktoré Vám pomôžu pri výbere toho správneho.
» vyhľadávanie kultúrnych a zábavných miest (divadlá, kiná, amfiteátre, múzeá, galérie …)
» výber rozličných miest vhodných na nakupovanie: bežných, ale aj špecializovaných vecí
» miesta vhodné pre rozličné športové aktivity
» salóny krásy a kúpele vhodné pre odpočinok a relax

V databáze sa nachádzajú vybrané body, ktoré majú podrobný popis spolu s obrázkom , ktoré Vám jednoducho a efektívne pomôžu k správnemu výberu vhodného miesta . Už žiadne blúdenie a zložité hľadanie miest záujmu. City Guide za Vás všetko vyrieši a ukáže Vám tie správne miesta …

Viac info : http://www.gpspoint.eu/ 

zdroj: http://www.gpspoint.eu/ 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 + 8 =