Mio doživotná aktualizácia máp

Mio, popredný svetový dodávateľ prenosných navigačných zariadení, poskytuje od novembra pri nákupe vybraných modelov Mio Spirit doživotnú aktualizáciu máp. Stačí, aby užívatelia zaregistrovali svoje zariadenie, a získali tak bez ďalších nákladov najnovšiu aktualizáciu máp až štyrikrát ročne po dobu životnosti ich navigácie. Pre ostatné modely platí stále dvojročná aktualizácia pri zakúpení zariadenia.

Každé zariadenie Mio je už dodávané so zárukou aktuálnych mapových podkladov, ktorá vodičom zaručuje, že budú navigovaní podľa najnovších dostupných máp. Cesty sa však stále menia. Križovatky sú nahradené kruhovými objazdmi, stavajú sa stále nové diaľnice a obytné štvrti. S doživotnou aktualizáciou Mio máp sa užívatelia môžu spoľahnúť, že ich navigačné zariadenie dovedie vždy bezpečne a spoľahlivo do požadovaného cieľa. Aktualizované mapy ich budú na mieste príjazdu tiež informovať o novo otvorených reštauráciách, múzeách a ďalších zaujímavých miestach v okolí, ktoré stoja za návštevu. Užitočné informácie od miliónov vodičov

Cesty sa neustále menia. S doživotnou aktualizáciou máp Mio si užívatelia nemusia robiť s týmito zmenami žiadne starosti. Mapové podklady sú zhromažďované a overované prostredníctvom desiatok tisíc globálnych zdrojov, od vládnych dokumentov a bezpečnostných orgánov až po stavebné spoločnosti a kamiónových šoférov, špeciálnych terénnych pracovníkov, satelitné a letecké snímky či mapovacie vozidlá. Toto všetko je doplnené informáciami od miliónov vodičov, ktoré sú využívané ako kľúčový doplnkový zdroj pre poskytovanie čo najpresnejších a funkčných máp. Údaje od týchto vodičov sú overované a zabudované do máp, čo je užitočné hlavne pre geograficky členité alebo vidiecke oblasti, ktoré nie sú tak často pokrývané inými zdrojmi údajov. Rastúca globálna komunita užívateľov máp je pre budúce digitálne mapy významným prínosom. Jedná sa o užívateľov žijúcich na danom mieste a jazdiacich po týchto cestách každý deň, ktorí poskytujú ostatným vodičom celý rad zaujímavých a užitočných informácií.

Jednoduchá registrácia: Všetko, čo musia užívatelia spraviť, aby bezplatne získali doživotné aktualizácie máp, je zaregistrovať svoj nový Mio prístroj behom 30 dní od nákupu na www.mio.com/lifetimemaps Po absolvovaní niekoľkých jednoduchých krokov dostanú aktivačný kľúč spolu s pokynmi pre použitie a správu o nových dostupných mapách na e-mailovú adresu, ktorú uviedli pri registrácií. Aktualizácie sú poskytované po celú dobu životnosti navigácie, to znamená tak dlho, kým Mio dokáže podporovať a opravovať produkt, alebo po dobu, kým spoločnosť Mio neprestane dostávať aktualizované mapové údaje či podporný software od svojho dodávateľa.

Doživotné navigačné služby: Doživotné aktualizácie máp je nová unikátna služba, ktorá doplňuje širokú škálu funkcií v navigáciách Mio. Sú nimi napríklad Smart RoutesTM, inteligentné funkcie, ktoré predpovedajú dopravné zápchy na základe predchádzajúcich údajov, alebo LearnMe™, inteligentný systém, ktorý sa učí štýl jazdy každého vodiča a a prispôsobuje k tomu napríklad odhad času príchodu do cieľa. Ďalšími štandardnými funkciami sú dopravné informácie v reálnom čase, menu QuickStart™, čítanie názvu ulíc (TTS), vyhľadávanie kľúčových slov, informácie o obmedzeniach rýchlosti, databáza rýchlostných radarov, navigácie v tuneloch a mnohé ďalšie.

Dostupnosť a cena: Doživotná záruka je poskytovaná na produkty Mio Spirit S487u, MIO GPS SPIRIT 680, MIO S685u, MIO S687u. Viac informácií vrátane podmienok poskytovania služby nájdete na http://mio.com/lifetimemaps. Ak chcete získať ďalšie informácie o službách, produktoch a maloobchodných cenách, navštívte, prosím, http://mio.com/sk alebo kontaktujte vášho regionálneho zástupcu Mio.

Zdroj: http://mio.com , http://lctrading.sk
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 − five =