Navigon spúšťa navigáciu pre Windows Phone 7

Spoločnosť Navigon vydala prvú navigačnú aplikáciu pre Windows Mobile 7, ktorá umožňuje užívateľom vyžívať mapy od špičkovej spoločnosti Bing. Aplikácia zároveň obsahuje všetky mapy a informácie, ktoré umožnia užívateľom navigovanie, aj keď nie je k dispozícii mobilný signál, rovnako ako s klasickou navigáciou.

Aplikácia Navigon pre platformy Windows 7 ponúka turn-by-turn navigáciu, vizuálne navádzanie jazdnými pruhmi a dopravné informácie. Funkcie Reality View a Lane assistance graficky reprodukujú hlavné križovatky a poskytujú rady o vhodných jazdných pruhoch. Zároveň nechýba funkcia varovania pri prekročení povolenej rýchlosti.

Nová funkcia s názvom “ Reality Scanner „ využíva kombináciu fotoaparátu a GPS modulu, pomocou ktorých dokáže prehľadnejšie vyhľadávať body záujmu. Nájdený bod sa zobrazí priamo v obraze z fotoaparátu aj s potrebnými informáciami, krátkym popisom, špeciálnym znakom a najmä vzdialenosťou k cieľu. Užívateľ sa po jednoduchom označení daného POI môže nechať navigovať priamo k nemu.

zdroj:http://navigon.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four + eight =