Nové modely navigácií Mio Moov M410 a M610

Spoločnosť Mio rozširuje svoje portfólio GPS navigácií o nové modely Mio Moov M410 a M610, ktoré práve uvádza na trh a ktoré sú vybavené množstvom vlastností typických pre navigácie z najvyšších radov pre pohodlné a jednoduché navigovanie.

Tieto novinky sú prístupné pre všetkých, keďže ich spoločnosť Mio ponúka za veľmi atraktívne ceny a to vrátane dvojročnej aktualizácie máp zdarma.

„Vďaka svojim nízkym cenám sú nové produkty dostupné najširšiemu publiku, pričom disponujú všetkými štandardnými funkciami pre jednoduché a komfortné cestovanie,“ hovorí Tomáš Kudweis, obchodný a marketingový manažér spoločnosti Mio Česká republika a Slovensko.

Oba nové modely sú vybavené pokrokovými technológiami pre plánovanie trasy, ako je obľúbená funkcia Smart Routes využívajúca informácie pozbierané od miliónov vodičov a zohľadňujúca pre výpočet deň v týždni a čas jazdy. Potom záleží už len na vodičoch, či si vyberú najrýchlejšiu, najkratšiu, najjednoduchšiu či najekonomickejšiu cestu trasu. Pre jednoduchú vizualizáciu navigovania je možné sledovať 3D náhľady križovatiek, a to buď na 5“ displeji modelu Mio Moov M610 alebo 4,5“ obrazovke navigácie Mio Moov M410. Ďalej je možné využiť pre komfortné navigovanie aj funkcie s hlasovými pokynmi Text-to-Speech.

 

Zadávanie adresy je jednoduchšie vďaka klávesnici QuickSpell, ktorá automaticky ponúka relevantné klávesy, a tak zjednodušuje zadávanie adresy, ktoré je veľmi intuitívne. Nájdenie cieľovej destinácie uľahčí funkcia vyhľadávania podľa kľúčových slov, ktorá funguje podobne ako fulltextové vyhľadávanie na internete.

Spoločnosť Mio uvádza na trh dve varianty vybavenia modelu Moov M410, a to buď s mapami pre Českú a Slovenskú republiku alebo s mapami celej Európy. Navigáciu Moov M610 je možné zakúpiť s mapami pre celú Európu. Aktualizácia máp počas dvoch rokov je pre oba modely zdarma.

zdroj: http://mio.com , http://lctrading.sk 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

7 odpovedí na Nové modely navigácií Mio Moov M410 a M610

 1. stanislav povedal:

  Neviem ktory kod sa mysli mam ich tu asi pat spolu zo start up key. chcem si aktualizovat mapy a nejde mi to

 2. Peter povedal:

  Chcel by som sa spytat, kupil som si tu Mio Moov M410, v predajni mi povedali, te su tam mapy celej EU. No ako sa snazim tak sa snazim zobrazuje mi to iba mapy SR a CR.
  Ako čítam z vašho článku : „Spoločnosť Mio uvádza na trh dve varianty vybavenia modelu Moov M410, a to buď s mapami pre Českú a Slovenskú republiku alebo s mapami celej Európy. “ je možnosť, že mám na 2 roky iba aktualizácie k mapám SR a CR??

  • Peter povedal:

   Prípadne, či je SR a CR v zaklade a ostatné mapy sa dávajú nejako inak.

   Vďaka

   • Support povedal:

    S najvačšou pravdepodobnostou mate navigáciu s verziou map len pre Česko a Slovensko. Bezplatné pridanie máp v tomto prípade nieje možné. Pripojde navigáciu k PC pustite program MioMore desktop a program vám ponúkne mapy k aktualizácii ktoré si možete nahrat bezplatne. Ostatné mapy treba kupovať

 3. Alexander povedal:

  Pekny den kto mi poradi de
  si mozem dat natiahnut mapy na GPS Mio m610 doteraz mito v Lipt Mikulasi nevedel nikto urobit dakujem Alex

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 − five =