Garmin eTrex a GLONASS: Silná kombinácia

Pred viac než desiatimi rokmi, bola prvý krát predstavená navigácia Garmin eTrex a rýchlo sa stala vzorom, podľa ktorého boli porovnávané ďalšie outdoorové GPS navigácie.

Veľkosť a vlastnosti prístroja si obľúbili nadšenci outdoorových aktivít po celom svete. V súčasnosti prichádza firma Garmin s novým eTrexom nabitým novými funkciami. Garmin eTrex 10, 20 a 30 stanovujú nový štandard GPS prijímača, ktorý môže používať GPS a GLONASS satelity súčasne. Systém GLONASS je vyvinutý Rusmi a bude plne funkčný do roku 2012.

Pri používaní systémov GLONASS a GPS, sa čas potrebný na určenie aktuálnej polohy zníži o 20 % . Navyše, pri použití oboch systémov , má navigácia možnosť načítať až 24 satelitov, čo je obzvlášť užitočné pre užívateľov, ktorí potrebujú používať spoľahlivé zariadenie v náročnom prostredí, ako sú hlboké kaňony alebo mestské prostredie, kde je veľká časť oblohy blokovaná pevnými predmetmi. Nevýhodou použitia oboch systémov súčasne je zníženiá výdrž batérie. Spoločnosť Garmin je odhodlaná poskytovať svojim zákazníkom po celom svete najlepšie dostupné technológie a má v úmysle pokračovať v zavádzaní nových kompatibilný GLONASS zariadení aj v budúcnosti.

zdroj:http://gamrin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 + four =