Sygic aktivačný kód

Hľadáte kvalitný GPS navigačný software pre Váš mobilný telefón? Sygic GPS Navigation je ta správna voľba. Obsahuje najnovšie mapy, ktoré ponúkajú tiež 3D zobrazenia miest a krajiny.

Aktivácou za 34€ získate:
– Aktivačný klúč (16 – znakový kód) k aplikácii, ktorú sťahuje priamo z Android Marketu.
– Časovo neobmedzenú licenciu so softwérovými aktualizáciami zdarma


V nastaveniach si môžete zvoliť, čo všetko by ste chceli na displeji vidieť. Mapy môžete ľubovoľne ťahať, približovať, otáčať. Hlasová navigácia(aj v slovenčine) Vás dovedie do vybraného cieľa, upozorní Vás na rýchlostné obmedzenia či aktuálne dopravné nehody na Vašej trase. Navigáciu môžete prepojiť s audio systémom v aute. Neprepočujete žiadny povel, pretože hudba sa zakaždým stíši. A hlasové povely môžete dostávať aj po vypnutí displeja.

Integrácia sociálnych sietí Facebook a Twitter je samozrejmosťou. Toto je niekoľko vybraných funkcií, ktoré ponuka navigácia Sygic. Obsahuje tiež možnosť zasielať výrobcovi Vaše postrehy či priania priamo z aplikácie.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

7 odpovedí na Sygic aktivačný kód

 1. Dodo povedal:

  mam zaujem o kupu aktivačného kodu ako hio mám zakupiť a čo sa stane v pripade ak sa mi pokazí tel ako mám potom postupovať Dakujem

 2. Rado povedal:

  Dobry den, potreboval by som zresetovat aktivacny kod, nakolko som mal poruchu na mobile a cely hardver som mal vymeneny a produktovy kod, ktory mam v navigacii mi nechce vziat a vypisuje mi poruchu so spojenim so severom.
  dakujem…

 3. will povedal:

  je možné použiť jeden product key na viacero zariadení ?
  pretože v tomto článku sa uvádza že áno http://magazin.navigaciavmobile.sk/novinky/sygic-12-1-pre-android/

  • Support povedal:

   Zálezí aky , voucher edition a telecom edition nie . Ten je mozne pouzivat aktivne len na jednom zariadeni. Prenos na iný telefón je možny

 4. Rasťo povedal:

  Prosím o radu. Mám stiahnutú aplikáciu Sygic free do iPhone 5. Po siedmych dňoch navigácia funguje bez hlasového navigovania. Ak som to dobre pochopil dá sa hlasové navigovanie zakúpiť pre Európu cca za 20€. Na rok. Každý rok si to budem musieť obnoviť? A ešte sa chcem spýtať v Shell katalógu som našiel možnosť zakúpiť si aktivačný kód pre Sygic navigáciu pre mobilné telefóny. Možem tento kód použiť na hlasové navigovanie pre Európu? Ako ho nainštalujem do Sygic aplikácie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − eighteen =