Garmin Edge 500 v nových farbách

Ak si dávate záležať na celkovom dizajne bicykla, spoločnosť Garmin vám stým ráda pomože. Navigácia Garmin Edge 500 prichádza v nových farbách.

Či už sa rozhodnete pre neutrálnu striebornú, čiernu alebo červeno čiernu –verziu, zariadenie určite zmeniť spôsob, akým jazdíte!

Garmin Edge 500 je vďaka kompaktným rozmerom a celkovej hmotnosti (iba 57g) vhodný pre široké spektrum použitia – cestná cyklistika, MTB a pod. Plná vodotesnosť, 18-hodinová výdrž batérie, teplomer okolia, celkom nová montážna sada a vysoký štandard prevedenia sú základné vylepšenia.

 

Funkčná výbava je ďalej rozšírená o štandardné funkcie cyklopočítača – meranie vzdialenosti, okruhov, rýchlosti, času, prevýšenia, kadencie, výškového profilu a pod. Garmin Edge 500 je vďaka bezdrôtovej technológií ANT+sport rozšíriť o doplnkové snímače pulzu, kadencie a tiež snímače výkonu.

Elegantný a tenký Edge 500 v sebe spája viac . Okrem synchronizácie s kompatibilným meračmi výkonu, vrátane Garmin Vector. Ako voliteľný snímač pulzu je možné zvoliť bezdrôtový hrudný pás HRM premium . Tento bezdrôtový hrudný pás (pulzmeter) zabezpečuje spoľahlivé meranie srdcovej aktivity.

Tiež voliteľný snímač rýchlosti/kadencie GSC 10 a NOVINKOU je kompatibilita s voliteľným snímačom pre meranie skutočného výkonu (WATT) od spoločnosti SRM a iných výrobcov – iBike, PowerTap, Quark.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × three =