Twitter v navigáciach TomTom

Tweetni, vyhľadaj a choď – TomTom prichádza s ponukou sociálnych a online služieb. Teraz môžu vodiči „tweetnuť“ svoj odhadovaný čas príchodu alebo vyhľadávať recenzia rôznych destinácií prostredníctvom služieb Expedia, TripAdvisor a Yelp

TomTom predstavil nové sociálne a online služby Search & Go LIVE. Tieto služby – medzi ktoré patrí Expedia, TripAdvisor a Yelp – poskytujú užívateľom prístup k nezávislým online recenziám rôznych destinácií a zároveň ponúknu najlepšiu trasu, ako sa do zvolenej destinácie dostať. Je to prvýkrát, kedy sú online cestovné služby vrátane podpory Twitteru prispôsobené špeciálne pre užívateľov satelitných navigácií.

„Vieme, že ľudia chcú zostať pripojení – doma, na pracovisku i kdekoľvek inde. S možnosťou „tweetnuť“ odhadovaný čas svojho príchodu, svoju destináciu a využívať predné online cestovné služby Search & Go LIVE spoločnosť TomTom posúva navigačné komfort o úroveň vyššie, a to bez ohrozenia bezpečnosti, „vysvetľuje Robert Červenák, Senior Account Manager Czech Republic, TomTom.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zFOnfiYwCU4[/youtube]

Funkcionalita Twitter v navigačných zariadeniach TomTom umožňuje informovať kontakty v rámci sociálnej siete Twitter o odhadovanej dobe vášho príchodu. Podobu správy si užívateľ prednastaví ešte predtým, než sa vydá na cestu, takže sa môže plne sústrediť na bezpečnú jazdu bez zbytočných starostí. Odhadovaný čas príchodu bude pred koncom cesty aktualizovaný, aby poskytoval väčšiu presnosť. Všetky funkcionality Twitter sú voliteľné, takže je používateľ môže podľa svojich potrieb ľubovoľne zapínať či vypínať.

 Služba Expedia, ktorá je súčasťou portfólia Search & Go LIVE, umožňuje porovnávať ubytovanie vo vašej blízkosti. Ďalšie služby ako TripAdvisor a Yelp poskytujú vodičom prístup k nezávislým online recenziám pre rôzne destinácie, ako sú reštaurácie, hotely, kúpele či divadla.

Každá zo služieb Search & Go LIVE bola vytvorená za účelom uľahčenia práce s mapovou a navigačné technológií TomTom. To znamená, že akonáhle si užívateľ prečíta recenzie a rozhodne sa, kam chce ísť, je mu automaticky ponúknutá najvhodnejšie trasa. Všetky zariadenia TomTom LIVE počítajú najrýchlejšiu trasu na základe aktuálnej dopravnej situácie prostredníctvom TomTom HD Traffic.

„TomTom umožňuje vodičom nahliadnuť do budúcnosti pripojených navigáciou. Budeme naďalej vyvíjať real-time služby a obsah, ktorý je pre vodiča užitočný a relevantný. Dáme svojim miliónom zákazníkov po celom svete viac dôvodov, prečo byť LIVE, teda súčasťou pripojené komunity užívateľov TomTom, „dodáva Robert Červenák.

TomTom spustí nové LIVE služby bez dodatočných poplatkov, a to najprv v Spojených štátoch, v Nemecku a na Novom Zélande v októbri 2011. V Českej republike by mali byť dostupné o mesiac neskôr.

zdroj: http://tomtom.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × 3 =