Najlacnejšia navigácia – Sygic Aura

Sygic AURA je navigačný produkt pre automobily a chodcov, navrhnutý pre smartfóny a mobilné zariadenia. Navigácia kombinuje predinštalované mapy a údaje zo sociálnych sietí a to všetko v reálnom 3D zobrazení.

Za 34 € získate navigáciu (kúp navigáciu Sygic ), ktorá obsahuje 3D mapy terénu a budov, vypočíta najrýchlejšiu trasu, turn-by-turn funkcie, asistenciu radenia do jazdných pruhov, cestné návestidlá, rýchlostné výstrahy a bezpečnostné kamery. Zaťial jediné slovenské mesto v 3D zobrazení je Bratislava a z českých sú to : Brno, Ostrava, Plzeň a Praha.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b09TW0r-gtM[/youtube]

Navigovanie a používateľské prostredie sú  zvládnuté priam dokonale.  Na hlavnej obrazovke máte po ruke aktuálne počasie, maximálnu povolenú rýchlosť, a stavovú lištu, kde sa Vám zobrazuje názov aktuálnej ulice, aktuálna rýchlosť, najbližšia križovatka a vzdialenosť k nej a predpokladaný príchod do cieľa.

Na pravej strane displeja sú ešte tlačidlá na zoom a prepínanie mapy 2D/3D (zoomovať samozrejme ide aj prstami pomocou multidotyku). Všetko je to usporiadané tak aby to nezavadzalo. Môže sa zdať, že je toho na displeji veľa, ale vôbec to neprekáža vo výhľade na mapu, ktorá zaberá vačšinu časti obrazovky.

Samozrejmosťou navigácie Sygic je automatické prepínanie dňa a noci na mape podľa aktuálneho času. Výborne je riešená aj asistencia jazdných pruhov. Nezobrazuje sa stále, ale len v nutných prípadoch, aby ste vedeli kedy sa kam zaradiť. Prítomné sú tiež 3D budovy, avšak zatiaľ len vo väčších mestách (na Slovensku len Bratislava). Na mape sa zobrazujú tiež fotky, takže si môžete pekne pozrieť okolie, vyhliadnuť si podľa peknej fotky napr. nejakú kultúrnu pamiatku, a jednoducho pomocou dvoch klikov sa k nej dať navigovať.

V navigácii Sygic sú zobrazené vodné plochy či už rieky, vodné nádrže, rybníky, moria a oceány. Výškové rozdiely sú tiež samozrejmosťou, takže pekne vidíte kopce naokolo seba keď prechádzate autom dolinou, alebo je jasne viditeľné, kedy idete z kopca a kedy zase do kopca.

Hlas navigácie je príjemný, včas informuje kedy prídete k najbližšej križovatke, či sa máte držať vpravo, alebo vľavo, kedy odbočiť a pod.

KÚPIŤ NAJLACNEJŠIU NAVIGÁCIU SYGIC ZA 34 €

zdroj: http://android-sk.sk
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × five =