GPS lokalizačný systém pre ľudí s Alzheimerovou chorobou

Lokalizačný systém Keruve umožňuje ľuďom s Alzheimerovou chorobou , chodiť aj naďalej na prechádzky bez obáv, že sa stratia. Vďaka tomuto prístroju môžete vidieť, kde sa v danom okamihu nachádza osoba nosiaca špeciálne hodinky.

Zariadenie je špeciálne navrhnuté pre ľudí, v prvej fáze Alzheimerovej choroby a ich rodiny. Systém sa skladá z GPS hodiniek, ktorý nosí rodinný príslušník s Alzheimerovou chorobou, a prenosného prijímača pre Vás. Súčasťou hodiniek je aj bezpečnostný zámok, takže si nemusíte robiť starosti, či ich má Váš blízky stále na ruke. Zariadenie je diskrétne a dá sa nosiť bez povšimnutia okolia. Hodinky sú vyhotovené v rôznych modeloch pre mužov aj ženy.


Jednoduchým stlačením tlačidla na prijímači, sa na obrazovke zobrazí mapa s presnou polohu hodiniek. Vyhľadávanie funguje kdekoľvek, rýchlo, efektívne a bez obmedzenia vzdialenosti. Okrem GPS pozície môžete priamo kontrolovať stav batérie v hodinkách a predísť tak úplnému vybitiu. Ovládanie pomocou dotykového displeja na prijímači je jednoduché, intuitívne a zvládne ho úplne každý.

Hlavný cieľom spoločnosti bolo zlepšiť kvalitu života ľudí s Alzheimerovou chorobou a ich rodín. Preto pri vývoji firma spolupracovala s rôznymi organizáciami zaoberajúcimi sa touto chorobou, vo viac ako 20 krajinách sveta.

Zdroj: http://www.keruve.com
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × 5 =