Nové funkcie Garmin Connect

Spoločnosť Garmin pripravila niekoľko zaujímavých doplnkov pre službu Garmin Connect, ktoré by sa mohli stať súčasťou Vášho tréningového režimu. Posledná pripravená aktualizácia ponúka väčšiu kontrolu a zároveň jednoduchosť počas používaniu.


Naplánujte si celú trasu predtým, než sa vydáte von a stlačíte tlačidlo Štart na zariadení Garmin. S novým Course Creator, budete môcť rýchlo a ľahko kresliť trasu priamo do podrobnej mapy . Po vytvorení ju stačí poslať do kompatibilného prístroja a vydať sa na cestu. Vždy však máte možnosť využiť funkciu „Hľadať“, kde nájdete viac ako 1 miliardu míľ aktivít vo Vami vybranej oblasti.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M04mGDnEKG0[/youtube]

Ďalším skvelým spôsobom, ako získať čo najviac z každého cvičenia je plánovanie tréningov pomocou novej funkcie Workout Creator. Tento nástroj Vám umožňuje vytvárať intervalové, jednoduché alebo vlastné tréningy priamo z počítača tak, že sa už nemusíte rozčuľovať s týmto procesom, kým si šnurujete topánky. Opäť platí, že vytvorené tréningy jednoducho zašlete do kompatibilného prístroja.

Garmin Connect umožňuje ľahko nastaviť tréningové ciele a zaroveň sleduje ich plnenie za Vás. Teraz máte možnosť vytvoriť svoj požadovaný cieľ aj zo spätným dátum začiatku. Pre tých šťastných, ktorý vlastnia najnovšie hodinky Forerunner 610, bude možné sledovať vplyv tréningu v rámci funkcie Training Effect . Prostredníctvom získavaných dát o srdcovej frekvencii a ďalších zaznamenaných ukazovateľov vidíte, vplyv cvičenia na váš organizmus a zlepšenie kondície vďaka tréningu.

zdroj: http://connect.garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twelve − 1 =