NAVON – navigácie s IGO PRIMO

Prenosné navigácie NAVON ako prvé prinášajú novú navigačnú platformu iGO Primo. iGO Primo je novou vlajkovou loďou spoločnosti Nav N Go. iGO Primo kombinuje jednoduchosť ovládania prevzatú z iGO Amigo, resp. iGO My Way 2009 spolu s množstvom pokročilých funkcií a možností z iGO8.

Zároveň iGO Primo prináša mnoho úplne nových funkcií a vylepšení. GPS navigácie s iGO Primo sú vďaka jednoduchému intuitívnemu prostrediu ideálne pre každého používateľa, či už pre začiatočníkov, ktorí navigáciu doteraz nevlastnili, alebo pre profesionálnych vodičov, ktorí využívajú pokročilé funkcie. Pre profesionálnych vodičov nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod. sú určené navigácie s navigačným softvérom iGO primo Truck, ktorý obsahuje špeciálne funkcie a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.

Novinka: Green routing :

Nová funkcia Green routing spočíta náklady, spotrebu a emisie na danú trasu a popri zvolenom nastavení (rýchla, krátka, jednoduchá…) ponúkne túto ekologickú alternatívu. Pri plánovaní trasy uvidíte, koľko € ušetríte, o koľko litrov miniete menej paliva a o koľko emisií menej vyprodukuje vaše auto. Jedným kliknutím môžete zmeniť naplánovanú trasu na „zelenú”, alebo sa dá preddefinovať Green routing ako predvolený spôsob plánovania trasy. S navigáciou Navon s iGO primo 1.2.1 budete teraz presne vedieť, koľko Vás stojí každá cesta.

Aktuálne modely GPS navigácií NAVON predstavujú ultra-tenké modely s 3,5″, 4.3″ a 5″ LCD displejom. Všetky modely sa vyznačujú precíznym spracovaním a elegantným designom. Kvalitný hardvér v spojení s vynikajúcim navigačným softvérom iGO Primo a podrobné mapy celej Európy a Ruska s aktualizáciou máp v cene vytvárajú dokonalý produkt s jednoduchým ovládaním, maximálnou funkčnou výbavou a nádherným 3D prostredím, ktorý ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

zdroj: i-go.sk

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 + nineteen =