Mio kamera do auta

„Mio Drive Recorder“  je pokrokový digitálny video rekordér pre automobily,  navrhnutý v spolupráci s nepredvídateľnými situáciami  na cestách. Kamera ponúka široký uhol záberu s vysokým rozlíšením a inteligentným režimom záznamu, ktorý ukladá na  vnútornou flash pamäť.

Súčasťou je integrovaný GPS prijímač a 3-osi G-shock senzor. Záznam si následne ľahko zálohujete do PC, pomocou priloženého softvéru. Mio rekordér  poskytuje dôkaz o zodpovednosti pri objasňovaní dopravnej nehody a zároveň sleduje správanie vodiča čím podporuje bezpečnosť jazdy.

Vynikajúca kvalita videa:
Váš očitý svedok zachytí všetko, čo sa deje na ceste. Vyhotovený záznam je  vo vysokom rozlíšenie v kvalite VGA s najnovšou technológiou H.264

 

Mio  PC Manažér:
Multifunkčný Mio Manager PC Suite ponúka výkonný nástroj pre rýchly prístup k uloženým dátam. V programe môžete prezerať zaznamenané videa, vytvárať snímky, zobraziť trasy v Google Map ™ a zároveň vidíte váš štýl jazdy v diagramoch.

AV výstup:
Pozrite sa, čo ste nahrali.  Vďaka unikátnemu AV-out portu, dokážete prehrať  video bez problémov napr. aj v navigácii Mio S600 alebo na inom externým displeji.

Vstavaný GPS prijímač a G-shock senzor :
Dráha Vášho vozidla je v reálnom čase zaznamenávaná integrovaným GPS prijímačom a G-shock senzorom. Prejdenú trasu si viete následne zobraziť priamo v  Google Maps ™.

Inteligentný režim záznamu :
Zaznamenajte kritické momenty s inteligentným režimom nahrávania. Ukladanie sa spúšťa automaticky pomocou G-shock senzor, ktorý zaznamenáva náhle zmeny v pohybe. Inteligentný režim záznamu uloží 10 sekúnd videa pred začiatkom udalosti, a po 20 sekundách.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 − 16 =