Garmin StreetPilot pre Windows Phone ponúka ďalšiu možnosť navigovania

Turisti a cestovatelia majú teraz ďalšiu možnosť, ako využiť jednoduchosť navigačných systémov Garmin, vo svojej každodennej činnosti. Windows Marketplace začal ponúkať aplikáciu  Garmin StreetPilot pre Windows Phone, ktorá používa Garmin intuitívne rozhranie.

Aplikácia má jednoduché vyhľadávanie adries, hlasovú navigáciu a hovorené názvy ulíc. Mapovú výbavu tvorí  City Navigator NT s predinštalovanými POI bodmi a rýchlostnými obmedzeniami  pre väčšinu hlavných ciest.  S Garmin StreetPilot môžete používa rovnaké City Navigator NT  mapy , ako pre produkty Garmin nüvi bez nutnosti sťahovať stále nové údaje. Nie je potrebné kupovať a sťahovať aktualizácie máp, pretože dáta sú pravidelne aktualizované na sieti.

S aplikáciou budete mať prístup ku Google Local Search, takže môžete ľahko nájsť nové reštaurácie, obchody a ďalšie. Dokonca je možné uskutočniť hovory priamo z výsledkov vyhľadávania. Rovnako môžete využiť prístup k aktuálnej predpovedi počasia  pre okolie vašej pozície, cieľa alebo iných miest.

Okrem týchto prvkov na zmiernenie stresu, už nemusíte rozmýšľať, do ktorého pruhu je potrebné zaradiť sa. Funkcia Lane Assist vyberie správny jazdný pruh, alebo exit, vďaka čomu neznáme križovatky a výjazdy hravo zvládnete. Aplikácia takziež realisticky zobrazuje dopravné značky a križovatky so šípkami, ktoré ukazujú správny pruh. Vo väčšine mestských oblastiach, sa môžete vyhynúť dopravným zápcham vďaka dopravným informáciám, ktoré sú v ponuke.

zdroj:blog.garmin.com

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 − 14 =