Garmin oznámil podpísanie dohody s Navigonom

(www.navigaciavmobile.sk)

Garmin  a Navigon dnes oznámili, že firma Garmin  a akcionári Navigon AG podpísali dohodu o zlúčení nemeckej spoločnosti  Navigon  pod  Garmin.

„Toto  zlúčenie  je  skvelý doplnok k už existujúcemu Garmin  podnikaniu. Navigon významne investovala v európskom podnikaní  automotiv  OEM, a cítime, že môžeme rýchlo rozšíriť naše OEM prostredníctvom tejto transakcie, „povedal Cliff Pemble, Garmin  “ Spolu so spoločnosťou Navigon, sme získala jednu  z  top-selling  navigačných  aplikácii pre iPhone a Android platformy – niečo, čo pomôže zvýšiť príjmy  spoločnosti do budúcnosti.  Spolupráca  Navigon a Garmin  tiež zvyšuje našu konkurencieschopnosť a postavenie, najmä v Európe. „

Navigon so sídlom v Nemecku má odhadom  7 %  podielu v prenosných navigačných zariadeniach  (PND) v Európe. I ch výrobky sú známe pre svoj presvedčivý  dizajn, výkon a inovatívne softvérové funkcie.

Predstavitelia oboch firiem sa tešia ich spoločnú  spoluprácou a výmenu odborných znalosti . Celé by to napokon malo  priniesť  úžitok hlavne zákazníkom .

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ten − 2 =