Ako aktualizovať mapy TOMTOM

(www.navigaciavmobile.sk)

Prečítajte si jednoduchý postup ako aktualizovať mapy vo vašej navigácii TomTom. Udržujte tak navigačné zariadenie stále aktuálne.

Neplatí pre :  Séria GO 1000, Séria GO LIVE 800, Séria Via, Séria Start 20, Blue & Me TomTom 2, Sony XNV

1.Krok – K samotnej aktualizácii budete musieť  nainštalovať  aktualizačný program  TOMTOM HOME. Nájdete ho na stránke http://www.tomtom.com/home. Skontrolujte, že máte nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie

 

2.Krok – V aplikácii HOME sa prihláste k svojmu účtu TomTom kliknutím na možnosť Prihlásiť

3.Krok – Navigačné zariadenia zálohujte kliknutím na možnosť  :  Zálohovať a obnoviť v aplikácii HOME

( Pripojte navigačné zariadenie k počítaču a zapnite ho.  TomTom HOME sa automaticky spustí.  Ak sa TomTom HOME nespustí,  Kliknite na Štart > Všetky programy> TomTom > TomTom HOME. Kliknite na Zálohovanie a obnovenie v ponuke aplikácie HOME. Kliknite na Zálohovať zariadenia a potom kliknite na Zálohovať teraz.  Počkajte, kým sa nevytvorí záloha a kliknite na Hotovo.  Ak chcete zálohu obnoviť, v ponuke aplikácie HOME kliknite na Zálohovanie a obnovenie a potom kliknite na Obnoviť zariadenie)

4.Krok – Aplikácia TomTom HOME automaticky vyhľadá aktualizácie, vrátane vašej novej mapy.  Ak aplikácia HOME sama automaticky nevyhľadá aktualizácie, kliknite na Aktualizovať moje zariadenie v ponuke HOME.  Začiarknite políčko vedľa príslušnej mapy a kliknite na Aktualizovať a inštalovať. Aplikácia  HOME stiahne a nainštaluje novú mapu.  Kliknite na Hotovo.

5.Krok – Nová mapa je nainštalovaná vo vašom navigačnom zariadení.

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 + 19 =