Nová navigácia eTrex

(www.navigaciavmobile.sk)

Firma Garmin prichádza na trh so zdokonaleným turistickým GPS – eTrex. Zariadenie prináša nový ergonomickejší tvar, nové ovládanie, možnosť geocachingu ale aj farebný displej v niektorých modeloch tejto série.

„…Navigácia eTrex tvorila jadro turistických zariadení Garmin viac ako 10 rokov a stal sa obľúbený medzi turistami, lovcami, geocachermi, ktorí chceli jednoduchý, kompaktný, ľahký a prenosný prístroj. Vďaka skúsenostiam a novým technológiám sme navrhli nový eTrex a postavili ho proti všetkému čo pripraví matka príroda…“  Dan Bartel viceprezident predaja Garmin

Nové prírastky umožňujú až 25 hodín prevádzky. Väčší  2,2“ displej je na slnku dobre čitateľný.  Samozrejmosťou je vodotesnosť. Novinky by mali byť k dispozícii na jeseň 2011.

eTrex10 – 2,2“ displej , odporúčaná cena 119,99 dolárov

eTrex20 – 2,2“ farebný displej , rozšíriteľná pamäť, odporúčaná cena 199,99 dolárov

eTrex30 – 2,2“ farebný displej , rozšíriteľná pamäť, 3 osový kompas, barometrický výškomer, bezdrôtové pripojenie doplnkov, odporúčana  cena 299,99 dolárov

 

 

 

 

zdroj:garmin.com
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Nová navigácia eTrex

  1. mobius povedal:

    eTrex30 odporúčana cena 299,99 dolárov ? Ak sa dostane do ponuky na Slovensku, počítam, že sa o 100€ povýši … 🙁 Ak by nie, potom je to zaujímavá alternatíva ku novým Oregonom za podstatne vyššie ceny. No, čoskoro uvidíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eighteen − 5 =