Novinka Garmin Live nüLink rady 2300

(www.navigaciavmobile.sk)

Garmin  globálny líder v oblasti satelitnej navigácie, predstavil novú generáciu  Live  navigácií nüLink! rady 2300 so zlepšenou funkciou 3D traffic  a obrazom zo  „živých“ kamier.  Navigačné zariadenia prinášajú informácie o dopravnej situácii  s viac než 80 miliónov dopravných zdrojov v rámci Európy.

Ako náhle je zariadenie zapnuté, ste schopní kontrolovať aktuálnu dopravnú situáciu,  vrátane live kamier pozdĺž  vašej cesty. 3D Traffic  zjednocuje  informácie z miliónov živých dopravných senzorov a odborných zdrojov, ako sú aj dopravné správy z rádia, na zabezpečenie najpresnejších  informácií kedykoľvek počas dňa. Okrem dopravných správ a viac ako 1600 live kamier v kľúčových miestach dopravy,  zariadenie prináša  správy  o nebezpečenstve a nehodách na cestách.

„Nový 3D Traffic obsahuje informácie o prevádzke z miliónov zdrojov vrátane živého videa z dopravných kamier na vašej trase“ povedal Clive Taylor, produktový riaditeľ Garmin. „Niekedy vodiči neveria, aká je doprava situácia zlá, kým ju uvidia na vlastné oči. S týmito službami sa o tom môžete presvedčiť  a zmeniť názor“

K ďalším užitočným funkciám určité patrí aj okamžite informácie o pevných a mobilných radaroch na vašej trase. Ak si chcete byt istý, že vaša polovička dorazí bezpečne do cieľa , nüLink! 2300 prichádzajú so vstavaným systém sledovania, ktorý môžete následne sledovať cez web. To pomáha užívateľom aj v prípade nečakanej poruchy a zistenia aktuálnej polohy.

NüLink! 2390 má tiež pokročilé automatické rozpoznávanie reči (ASR) technológiu, ktorá umožňuje vodičovi aktivovať navigáciu bez dotyku. To znamená, že vodiči môžu mať obe ruky na volante aj pri zadávaní cieľa alebo zmene nastavenia navigácie. K ďalším bezpečnostným prvkom patrí hands-free Bluetooth ® * bezdrôtová technológia, ktorá umožňuje hands-free volanie s kompatibilnými mobilnými telefónmi.

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 + 16 =