Garmin online monitorovanie

(www.navigaciavmobile.sk)

Firma Garmin prichádza na trh s novinkou, LIVE GPS monitorovacia jednotka menom GTU 10. Ide o web traker a po prvý krát bude  predstavený na veľtrhu CES 2011

 

geofences, geo oplotenieGTU 10 je celkom malý, s rozmermi  7,2 cm x 3,3cm x 2 cm a váhou len 48 gramov. Zariadenie je vodotesné , dodávané s klipom a karabínou, takže je jednoduché pripojiť ho k batohu, obojok psíka alebo na čokoľvek iné. Zaregistrujte si prístroj na stránke my.garmin.com a potom už len dúfate, či má podporovaný operátor pokrytie tam, kde sa prístroj momentálne nachádza. Zariadenie môžete sledovať cez internet na počítači, alebo cez nainštalovanú aplikáciu vo vašom mobilnom telefóne.

S GTU 10 si vytvoríte až 10 „geo – oplotení“ a   dostávate e-maily alebo sms správy, v prípade ak je zariadenie mimo oblasť ktorú ste určili. . Vstavaná Li-ion batéria vám vydrží až 4 týždne bez potreby nabíjania.

Cena pre Americký trh je stanovená na 200 dolárov, dodávané spolu s ročným predplatným štandardných služieb. To znamená 10 pozícií za deň. Po prvom roku je cena $ 50/rok. Deluxe služba za príplatok 5 dolárov za mesiac umožňuje najviac históriu 7 dní.

 

 

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 − 6 =